ERJ6ENF1960V
MFR.Part #
ERJ6ENF1960V
JLCPCB Part #
C2085820
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS