ERJ6ENF1782V
MFR.Part #
ERJ6ENF1782V
JLCPCB Part #
C4007995
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS