ERJ6ENF1651V
MFR.Part #
ERJ6ENF1651V
JLCPCB Part #
C3025645
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS