ERJ6ENF1584V
MFR.Part #
ERJ6ENF1584V
JLCPCB Part #
C2080384
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 125mW 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS