ERJ6ENF1274V
MFR.Part #
ERJ6ENF1274V
JLCPCB Part #
C2080363
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS