ERJ6ENF1001V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ6ENF1001V
JLCPCB Part #
C79496
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS