ERJ-6DQJ1R2V
MFR.Part #
ERJ-6DQJ1R2V
JLCPCB Part #
C4272680
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS