ERJ-6CWFR020V
MFR.Part #
ERJ-6CWFR020V
JLCPCB Part #
C2088393
Description
-55℃~+125℃ 20mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS