ERJ-6CWFR016V
MFR.Part #
ERJ-6CWFR016V
JLCPCB Part #
C2075258
Description
-55℃~+125℃ 16mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS