ERJ-6BWJR051V
MFR.Part #
ERJ-6BWJR051V
JLCPCB Part #
C4219390
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 500mW 51mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS