ERJ-6BWJR020V
MFR.Part #
ERJ-6BWJR020V
JLCPCB Part #
C2089176
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS