ERJ-6BWJR015V
MFR.Part #
ERJ-6BWJR015V
JLCPCB Part #
C4351977
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 15mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS