ERJ-6BWFR014V
MFR.Part #
ERJ-6BWFR014V
JLCPCB Part #
C20023467
Description
-55℃~+155℃ 14mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS