ERJ3EKF2872V
MFR.Part #
ERJ3EKF2872V
JLCPCB Part #
C403135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS