ERJ-P6WF1240V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1240V
JLCPCB Part #
C4049833
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS