ERJ2RKF1002X
MFR.Part #
ERJ2RKF1002X
JLCPCB Part #
C191123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS