ERJ2GEJ245X
MFR.Part #
ERJ2GEJ245X
JLCPCB Part #
C409861
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2.4MΩ Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS