ERJ-B1CFR016U
MFR.Part #
ERJ-B1CFR016U
JLCPCB Part #
C4282467
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS