ERJ-1WYJ363U
MFR.Part #
ERJ-1WYJ363U
JLCPCB Part #
C20511007
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount