ERJ-14YJ164U
MFR.Part #
ERJ-14YJ164U
JLCPCB Part #
C2082283
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS