ERJ-1TRQF1R2U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1TRQF1R2U
JLCPCB Part #
C4055645
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS