ERJ-1TNF8062U
MFR.Part #
ERJ-1TNF8062U
JLCPCB Part #
C3955564
Description
-55℃~+155℃ 1W 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS