ERJ-1TNF78R7U
MFR.Part #
ERJ-1TNF78R7U
JLCPCB Part #
C2078939
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS