ERJ-1TNF76R8U
MFR.Part #
ERJ-1TNF76R8U
JLCPCB Part #
C4262808
Description
-55℃~+155℃ 1W 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS