ERJ-1TNF7503U
MFR.Part #
ERJ-1TNF7503U
JLCPCB Part #
C2088200
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS