ERJ-1TNF3830U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3830U
JLCPCB Part #
C4111170
Description
-55℃~+155℃ 1W 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS