ERJ-1TNF17R8U
MFR.Part #
ERJ-1TNF17R8U
JLCPCB Part #
C2089625
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS