ERJ-1TNF1542U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1542U
JLCPCB Part #
C2148080
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS