ERJ-1TNF1050U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1050U
JLCPCB Part #
C2078934
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS