ERJ-1RHD1203C
MFR.Part #
ERJ-1RHD1203C
JLCPCB Part #
C20022918
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS