ERJ-1GNJ222C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ222C
JLCPCB Part #
C4082941
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS