ERJ-1GNF6343C
MFR.Part #
ERJ-1GNF6343C
JLCPCB Part #
C3926920
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS