ERJ1GNF4992C
MFR.Part #
ERJ1GNF4992C
JLCPCB Part #
C713498
Description
-55℃~+125℃ 49.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS