ERJ-1GNF43R2C
MFR.Part #
ERJ-1GNF43R2C
JLCPCB Part #
C2084383
Description
-55℃~+125℃ 43.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS