ERJ1GNF3300C
MFR.Part #
ERJ1GNF3300C
JLCPCB Part #
C713496
Description
-55℃~+125℃ 330Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS