ERJ-1GNF2051C
MFR.Part #
ERJ-1GNF2051C
JLCPCB Part #
C4055317
Description
-55℃~+125℃ 2.05kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS