ERJ-1GNF1603C
MFR.Part #
ERJ-1GNF1603C
JLCPCB Part #
C2075527
Description
-55℃~+125℃ 160kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS