ERJ-1GJJ825C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ825C
JLCPCB Part #
C20022540
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 50mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS