ERJ-1GJJ301C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ301C
JLCPCB Part #
C20022459
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS