ERJ-1GJF3482C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3482C
JLCPCB Part #
C20021599
Description
-55℃~+125℃ 34.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS