ERJ-1GJF18R7C
MFR.Part #
ERJ-1GJF18R7C
JLCPCB Part #
C20021191
Description
-55℃~+125℃ 18.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS