ERJ-1GJF1651C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1651C
JLCPCB Part #
C20021156
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS