ERJ-1GJF1302C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1302C
JLCPCB Part #
C20021104
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS