ERJ-1GEJ430C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ430C
JLCPCB Part #
C20520615
Description
-55℃~+125℃ 43Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS