ERJ-1GEJ2R7C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ2R7C
JLCPCB Part #
C19351463
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 2.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS