ERJ-1GEJ130C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ130C
JLCPCB Part #
C19472722
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS