ERJ-1GEF6203C
MFR.Part #
ERJ-1GEF6203C
JLCPCB Part #
C20519606
Description
-55℃~+125℃ 50mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS