ERJ-1GEF4222C
MFR.Part #
ERJ-1GEF4222C
JLCPCB Part #
C19351826
Description
-55℃~+125℃ 42.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS