ERJ-1GEF1783C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1783C
JLCPCB Part #
C20519840
Description
-55℃~+125℃ 178kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS