ERJ-1GEF16R2C
MFR.Part #
ERJ-1GEF16R2C
JLCPCB Part #
C20520584
Description
-55℃~+125℃ 16.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS